Kviečiame į diskusiją „Saugios veiklos vasarą organizavimas”

Ką daryti su konfiskuotomis narkotinėmis medžiagomis organizuojamos veiklos metu?

Ar norint išlaikyti su jaunimu dirbančių asmenų poziciją ir nesugriauti pasitikėjimo su jaunu žmogumi turi būti išlaikytas anonimiškumas?

Kokios šviečiamosios priemonės, informacija apie visas narkotines, alkoholio, psichotropines medžiagas šiuo metu yra prieinamos ir naudojamos tarp su  jaunimu dirbančių asmenų? 

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), bendradarbiaudamas su Valstybine darbo inspekcija, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu, Policijos departamentu, Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru,  š. m. gegužės   5 d., Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (Vivulskio g. 13, 2 korpusas, 201 kabinetas, Vilnius) organizuoja diskusiją „Saugios veiklos vasarą organizavimas“.

Tikslinė renginio grupė  – su jaunimu dirbantys asmenys, atvirųjų jaunimo centrų / erdvių darbuotojai, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų nariai ir kiti suinteresuoti asmenys. Pagrindinis diskusijos   tikslas  – stiprinti su jaunimu dirbančių asmenų kompetencijas, reikalingas saugiam vasaros metu vykdomų veiklų organizavimui. Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje bei diskutuoti aktualiomis, renginio tikslus atitinkančiomis, temomis. Registruotis į renginį galima iki gegužės 2 d. paspaudus  čia.  

Preliminari renginio darbotvarkė.

JRD informacija

Paieška