Jaunuoliai kviečiami suskubti prizai – už kūrybingą prisistatymą darbdaviui

Kūrybingam jaunimui – galimybė ir gauti darbo vietą, ir laimėti vertingus prizus. Iki kovo pabaigos jaunuoliai dar turi galimybę dalyvauti konkurse „Aš – geriausias“ – ne tik patobulinti savo prisistatymo darbdaviui įgūdžius, bet ir būti apdovanoti.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose vykstantis konkursas 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

Jaunuoliai kviečiami kurti vienos minutės trukmės vaizdo siužetus su kūrybišku, originaliu savęs pristatymu darbdaviui, kuriame paminėti ir žodžiai „Jaunimo garantijos“. Puikiai prisistatę jaunuoliai gali sudominti ir realius darbdavius, kadangi atsiųsti  filmukai skelbiami viešai . Šiuo metu konkurse varžosi 22 dalyviai.

Konkurso prizinis fondas sudaro 2000 eurų. Nugalėtojas laimės 1400 eurų vertės kelionę dviem į pasirinktą šalį, kiti du geriausi vaizdo siužetai (antra ir trečia vietos) bus apdovanoti po 200 eurų. Toks pat apdovanojimas – simpatijų prizas – lauks ir daugiausiai mygtuko „patinka“ internete youtube.com paspaudimų surinksiančio klipo autoriaus.

Konkurso taisykles galima rasti interneto svetainėje  www.jaunimogarantijos.lt/konkursas . Norintys dalyvauti kviečiami savo vaizdo prisistatymą darbdaviui atsiųsti iki šių metų balandžio 1 dienos el. p.  [email protected] .

Pastebima, kad nepaisant jaunų žmonių patirties stokos, darbdaviai vis dažniau ieško darbuotojų jaunimo tarpe, nes mano, kad jauni darbuotojai yra imlesni, greičiau prisitaiko prie naujovių ir lengviau įsisavina naujas technologijas.

Visgi patraukliai prisistatyti darbdaviui ir parodyti savo stiprybes sugeba ne kiekvienas jaunuolis. Todėl siekiant stiprinti inovatyvaus, norinčio dirbti jaunimo įvaizdį, įgyvendinamas bendras verslo ir viešojo sektoriaus projektas „Naujasis bendravimo ir bendradarbiavimo modelis geresniam informavimui apie Jaunimo garantijas“, pagal kurį vykdomas kūrybinis konkursas „Aš – geriausias“.

Paieška