Kviečiame į tarptautinę konferenciją „Gyvenimą keičianti patirtis“

Kviečiame į tarptautinę konferenciją „Gyvenimą keičianti patirtis“, kuri vyks 2017 m. gegužės 30 d. Vilniuje. Vienas pokalbis, susitikimas ar pažintis gali tapti gyvenimą keičiančiu įvykiu, Tavo tiltu į gyvenimą, apie kurį net nesvajojai. Tai ypač svarbu jaunam žmogui, kuris vis dar svarsto apie ateities planus ir bando atsakyti į klausimą „Kuo aš noriu būti?“. Galbūt šiandienos gatvių padaužą taps pilietiškos visuomenės ugdytoju, o savanoris – šalies vadovu. Gyvename atvirame, galimybių pasaulyje, kuriame galime kurti, išbandyti ir atrasti save veiklose, kurios galbūt atrodė neįmanomos. Aplinkui mus pilna pavyzdžių, žmonių, kurių vienas pasirinkimas ar įvykis apvertė jų gyvenimus ir atnešė sėkmę, ten kur jos mažiausiai tikėjosi.

Tarptautinė konferencija „Gyvenimą keičianti patirtis“ siekia suburti skirtingų sričių specialistus pasidalinti savo gyvenimo istorija ir patirtimi, kuri atvedė į sėkmę. Dalindamiesi asmeninėmis patirtimis, norime priminti ir paskatinti jaunus žmones ieškoti ir išbandyti save skirtingose veiklose, kurios gali atverti naujas galimybes.

Konferencijos metu, taip pat, drauge su ekspertais diskutuosime apie tarptautinės savanorystės galimybes ir iššūkius kylančius jaunam žmogui. Penktadalis jaunų žmonių Europoje yra bedarbiai, nors yra pajėgūs dirbti. Daugiau nei 16 proc. jaunų žmonių Europoje yra nedirbantys, nesimokantys, mokymuose nedalyvaujantys, nemotyvuoti. Savanorystė gali padėti jaunam žmogui atrasti savo kelią, įgyti darbo rinkai reikalingų įgūdžių, kartu prisidedant prie bendruomenių stiprinimo. Šiuo metu susiduriame su situacija, kai mažiau galimybių turintys jauni žmonės žymiai rečiau atlieka savanorišką veiklą užsienio šalyse.

2015 m. startavo tarptautinis projektas „Tarptautinės savanorystės galimybės visiems“ (angl. International volunteering opportunities for all, IVO4all), kuriuo siekiama sukurti sistemą, įgalinančią mažiau galimybių turintį jaunimą aktyviau dalyvauti tarptautinėje savanorystėje, mokytis ir atrasti save ne tik naujose veiklose, taip pat naujoje aplinkoje, kultūroje.

Preliminari renginio programa

Registracijos formą galite rasti čia.

Apie detalią renginio programą ir tikslią vietą informuosime tik užsiregistravusius asmenis.

Iškilus klausimams dėl pirmos konferencijos dalies prašome kreiptis į Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistę Justiną Lukaševičiūtę, Tel. (8 5) 246 1355, el. paštas: [email protected]

Iškilus klausimams dėl antros konferencijos dalies prašome kreiptis į Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistą Aurimą Skaržinską, Tel. (8 5) 249 7335, el. paštas: [email protected]

JRD informacija

Paieška