Kviečiame mobilųjį darbą su jaunimu ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje vykdančius darbuotojus į individualias konsultacijas

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą su jaunimu ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje vykdančius darbuotojus, š. m. spalio – lapkričio mėnesiais, organizuoja individualias konsultacijas komandoms.

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti specialisto, išmanančio socialinio darbo lauką, mobilaus darbo su jaunimu ir darbo su jaunimu gatvėje specifiką bei darbo komandoje iššūkius konsultaciją.

Galimos konsultacijų temos: darbo organizavimo procesas, laiko planavimas ir komandos formavimas, funkcijų pasiskirstymas, veiklos vertinimas, tarpžinybinio bendradarbiavimo plėtra ir galimybės, jaunų žmonių poreikių ir siekių atliepimas ir pan.

Individualioje konsultacijoje turi dalyvauti ne mažiau kaip 2 darbuotojai (komanda) vykdantys mobilųjį darbą su jaunimu ar gatvės darbą su jaunimu bei įstaigos/padalinio vadovas.

Vienos konsultacijos trukmė nuo 4 iki 6 astronominių valandų. Konsultacijų metu bus derinami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Preliminarus konsultacijų laikas – 2018 m. spalio – 2018 m. lapkričio mėnesiai.

Komandos atrinktos  dalyvauti procese, turi užtikrinti erdvę, kurioje galės vykti konsultacija, bei atitinkamą asmenų skaičių bei nepertraukiamą dalyvavimą be trukdžių visos konsultacijos metu.

Registracija vykdoma iki rugsėjo 26 d. (imtinai). Registruotis galite paspaudę šią nuorodą.


Atkreipiame dėmesį, Departamentas planuoja organizuoti apie 10 konsultacijų. Planuojame vykdyti atranką, tad prašytume papildomą dėmesį skirti atsakant į anketoje užduodamus atviruosius klausimus.

Daugiau informacijos - kreipiantis į Departamento projektų vadovę Eglę Došienę, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 461 676 arba vyr. specialistę Gintarę Stankevičienę, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007.

 

 

Paieška