Kviečiame į mokomąjį vizitą apie darbą su jaunimu gatvėje!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, š. m. liepos 19-20 d. Vilniuje, organizuoja mokomąjį vizitą apie darbą su jaunimu gatvėje.

Kuriant arba plėtojant veiklas, diegiant naujas darbo su jaunimu formas, ypatingai svarbu būti susipažinusiam ne tik su teisine baze, reglamentuojančia atviro darbo principą, bet ir pamatyti bent keletą sėkmingai veiklą įgyvendinančių įstaigų. Mokomųjų vizitų metu sėkmingai veiklas įgyvendinantys darbuotojai bei savivaldybių atstovai perteiks kitų savivaldybių darbuotojams savo patirtį, bus kuriami bendradarbiavimo tinklai tarp vykstančiųjų savivaldybių atstovų.

Koncepcijų perėmimas iš kitų šalies savivaldybių yra svarus pagrindas vystant darbą su jaunimu visoje šalyje, suteikiant jaunimo politikos veikėjams įrankį, kaip sukurti sėkmingai veikiantį jaunimo centrą, plėsti veiklų spektrą ir naudotis juo kaip tarpžinybinio darbo forma.

Registracija - iki liepos 4 d. (imtinai), https://goo.gl/forms/Ea3M9m0oBPioOhMr1 .

Programa - derinama (veiklos vyks Vilniaus mieste).

SVARBU!
• Planuojame, kad vizite dalyvaus apie 20 dalyvių, prioritetas yra skiriamas savivaldybėms, kurioms atstovauja bent 3 atstovai (pavyzdžiui, jaunimo reikalų koordinatorius, jaunimo darbuotojas, sprendimus priimantis asmuo, infrastruktūros skyriaus specialistas, NVO atstovas ar pan.).
• Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą viso vizito metu. 
• Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
• Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 460 886.

Paieška