Ribojama registracija į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą

Programa „Jaunimo savanoriška tarnyba“ startavo 2018 m. lapkričio 28 d. Šiuo metu programą įgyvendina 13 Savanorišką Veiklą Organizuojančių (SVO) organizacijų Lietuvoje – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miesto ir rajono, Biržų, Rokiškio, Marijampolės, Mažeikių, Pakruojo, Palangos, Šakių rajono savivaldybėse. Savanorius pasirengę priimti per 180 priimančių organizacijų visoje Lietuvoje.

Nuo programos pradžios, per du mėnesius į programą užsiregistravo 724 jauni žmonės. Programai numatytas metinis biudžetas negali padengti viso poreikio, todėl nuo sausio 29 d. iki vasario 10 d. ribojame registraciją į finansuojamas vietas. Tačiau, jaunuoliai, kurie turi motyvacijos ir pasiryžimo dalyvauti programoje, vis dar gali registruotis ir jei SVO organizacija su savivaldybės palaikymu, galės priimti į programą, jaunuoliai galės dalyvauti ir taip pat, kaip visi pretenduoti į papildomą stojamąjį balą.

Jaunuoliai kviečiami registruotis į bendrą duomenų bazę ir jei SVO kuruojanti konkrečią savivaldybę galės priimti, mentorius(ė) susisieks su potencialiu savanoriu el. paštu per 10 darbo dienų.

Tuo atveju, jei atsiras papildomų finansavimo galimybių, informacija bus pateikta jrd.lt svetainėje.

Paieška