Socialinio verslo dizaino mąstysenos dirbtuvės Klaipėdoje

Socialinio verslo skatinimo projekto komanda ir Klaipėdos miesto savivaldybė ieško socialinio verslo kūrėjų, galinčių įjungti poveikį!

Pažangių žmonių, kurie nori kurti inovacijas siekiant padėti niekur nedirbantiems ir nesimokantiems (NEET) jauniems žmonėms, galinčių:
◾ atrasti ar pasiūlyti motyvuojančias socialinio ir ekonominio užimtumo formas;
◾ pagal poreikį padėti pasiekti savivaldybėje tikslinei grupei teikiamas paslaugas.

Potencialūs socialinio verslo kūrėjai kviečiami į dizaino mąstysenos (angl. Design Thinking) kūrybines dirbtuves, kurių metu kartu su savivaldybės komanda bus vystomi inovatyvūs sprendimai.

Pažangiausios renginio metu sukurtos idėjos galės gauti iki 15 tūkst. eurų investiciją, kuri apima reikiamos įrangos įsigijimą ir ekspertinę pagalbą, reikalingą sėkmingam socialinio verslo vystymui, o naujai sukurtas socialinis verslas turėtų galimybę dalyvauti savivaldybės planuojamame poveikio pirkime, siūlant sukurtą sprendimą kaip efektyviausią, keičiant nedirbančių ir nesimokančių jaunų žmonių gyvenimą Klaipėdos mieste.

Kūrybinėse dirbtuvėse gali dalyvauti norintys kurti socialinį verslą arba socialiniai verslai, kurie veiklą vykdo ne ilgiau kaip 1 m.

Renginio data: rugsėjo 8 d.
Laikas: 10.00–17.30.
Vieta: Klaipėdos bendradarbystės centras „Spiečius“, Liepų g. 83, II aukštas, Klaipėda.
Registracija: https://forms.gle/XnvpLXDVD6asaeSn6

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/733707137196792/

Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.
Daugiau apie projektą: www.ijunkpoveiki.lt

Paieška