Keliaukim drauge po Lietuvą

Jaunas žmogus kasdien daugiau nei puse savo laiko praleidžia atsisėdęs. O užimta, veiklų pilna, dienotvarkė vis sulaiko mus nuo malonumų. Vis rečiau randame laiko sustoti ir pasidžiaugti laisva minute bei skirti laiko sau, savo sveikatai.

Aktyvia fizinia veikla užsiimantys žmonės yra laimingesni, veiklesni ir sveikesni. Kasdieninė mankšta ar pasivaikščiojimas gali pagerinti miego kokybę, postoviai darbo krūvį gaunantys raumenys dienos pabaigoje greičiau atsipalaiduoja ir taip užtkrina gilesnį ir nepertraukiamą miegą.

Paprasta mankšta gerina imunitetą, tad nereiks rudens dienų leisti lovoje, kaupiant naujus nosinaičių ir vaistų kalnus. Gerai išsimiegoję ir sveiki žmonės yra laimingesni ir aktyvesni. Tas ilgas nebaigtų darbų ir svajonių sąrašas gali pajudėti vos pradėjus mankštintis ar kasdieninę kelionę autobusu ar automobiliu pakeitus į pasivaikščiojimą.

Be maisto žmogus galėtų išgyventi vos kelias dienas, tad sveikam gyvenimui svarbu sveika mityba. Didelis kiekis cukraus ne tik augina svorį ir didina tikimybę susirgti diabetu, kenkia kasos ir kitų vidaus organų veiklai bei trigdo hormonų gamybą. Maistas pagrindinis žmogaus energijos šaltinis, tad atsakingai renkamas maistas gali būti tavo produktyvumo priežastis arba prastos nuotaikos ir ligų šaltinis.

Saldainį iškeisk į obuolį, ilgas naktis keisk į jėgas grąžinantį miegą, o snūduriavimo laiką autobuse į pasivaikščiojimą ir leiskis į naujų atradimų kelią drauge.

Kasdien, per kalnus darbų, mokslų ir kitų veiklų gali būti sunku atrasti laiko išeit pasivaikščioti, o tokia paprasta veikla padės prasiblaškyti nuo kasdienių rūpesčių, pakels nuotaiką bei praplės žinias apie savo šalį, jos gamtą bei istoriją.

Jaunimo reikalų departamentas drauge su skautais kviečia tave šeštadienį praleisti drauge. Griebk kuprinę, šok į batus ir junkis prie mūsų! Keliaukime į Lietuvą, susipažinti su regionais, atrasti save žygyje, keliaunat, kuriant laužus, susipažįstant su miškų gerybėmis bei naujais žmonėmis.

Žygisvyks rugsėjo 23 d. Šiaulių r. Aukštelkei.

Daugiau informacijos renginio paskyroje ir užsiregistravus.

Šiaulių r. – REGISTRACIJA  

Paieška