Kviečiame klausyti pranešimo apie elektronines cigaretes ir psichotropines medžiagas

Jaunimo reikalų departamentas bendradarbiaudamas su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu kviečia visus, kurie dirba su jaunimu pasiklausyti pranešimo nuotoliniu būdu apie elektronines cigaretes ir šiuo metu atsiradusias naujas psichotropines medžiagas.

Pranešimo metu bandysime atsakyti į kasdienybėje kylančius klausimus, apie elektronines cigaretes, kokios jos iš tiesų yra, kaip jas traktuoti, atpažinti ir atskirti nuo kitų priemonių, kurias kasdienybėje naudoja jaunimas, kalbėtis apie psichotropinių medžiagų paplitimą, teisinį reglamentavimą, įstatyminę bazę.

Registracija iki sausio 24 d. 16 val., šioje nuorodoje.


Užsiregistravę dalyviai kvietimą ir susitikimo nuorodą gaus nurodytu el. paštu iki sausio 24 d. 17 val. Vietų skaičiaus neribojame.

Pranešimo data: sausio 25 d. (antradienis), nuotoliniu būdu per ZOOMą, laikas: nuo 09.00 val. - 13.00 val.

PAPILDYTA - SVARBU:

1 pranešimą „Elektroninės cigaretės: kas kaip ir kodėl?“ skaitys Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vyr. specialistė Karolina Tichomirova. 

2 pranešimą „Nerukysiu.lt. Internetinės erdvės galimybės prevencijai vykdyti“ skaitys Laura Bieliauskienė, Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus patarėja.

3 pranešimą „Naujos psichoaktyviosios medžiagos: grėsmės, tendencijos, faktai“ skaitys Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir rizikos vertinimo skyriaus patarėja Rasa Povilanskienė.

NUORODA PRANEŠIMO KLAUSYMUI:
Join Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/84190832322?pwd=VmFVaDU2MkkwOGtIZTNWd2RQWkpYUT09
 
Meeting ID: 841 9083 2322
Passcode: 486034


Kontaktai pasiteiravimui – Jaunimo reikalų departamento Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyresnioji patarėja Gintarė Stankevičienė, [email protected], 8 683 63179.

 

Paieška