Pratęsiama registracija į individualias konsultacijas, skirtas mobilųjį darbą su jaunimu ir darbą gatvėje su jaunimu vykdančioms komandoms

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą su jaunimu ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje vykdančius darbuotojus, š. m. rugpjūčio – gruodžio mėnesiais, organizuoja individualias konsultacijas komandoms.

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti specialisto, išmanančio socialinio darbo lauką, mobilaus darbo su jaunimu ir darbo su jaunimu gatvėje specifiką bei darbo komandoje iššūkius konsultaciją.

Galimos konsultacijų temos: kontakto su jaunu žmogumi užmezgimas ir palaikymas, darbo organizavimo procesas, saugumas, dileminių situacijų sprendimas, konsultavimas ir pagalba jaunimui, darbas su tinklu, veiklos vertinimas ir jaunų žmonių poreikių (teisių) atstovavimas.

Individualioje konsultacijoje turi dalyvauti ne mažiau kaip 2 darbuotojai (komanda) vykdantys mobilųjį darbą su jaunimu ar gatvės darbą su jaunimu bei įstaigos/padalinio vadovas.

Vienos konsultacijos trukmė nuo 4 iki 6 astronominių valandų. Konsultacijų metu bus derinami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Preliminarus konsultacijų laikas – 2020 m. rugpjūčio – 2020 m. gruodžio mėnesiai.

Komandos atrinktos  dalyvauti procese, turi užtikrinti erdvę, kurioje galės vykti konsultacija, bei atitinkamą asmenų skaičių bei nepertraukiamą dalyvavimą be trukdžių visos konsultacijos metu.

Atkreipiame dėmesį, Departamentas planuoja organizuoti apie 10 konsultacijų. Jei organizacija neužtikrina visos komandos dalyvavimo konsultacijos metu arba nesuderina laiko su specialistu, konsultacija atšaukiama ir paskiriama kitai organizacijai.

Registracija vykdoma iki rugpjūčio 8 d. (imtinai). Registruotis galite paspaudę šią nuorodą. Konsultantas – Kasparas Laureckis.

 

Daugiau informacijos - kreipiantis į Departamento vyriausiąją patarėją Eglę Došienę, el. p. [email protected], tel. 8-655 88322.

 

Paieška