Šią savaitę vyks didžiausias metinis darbo su jaunimu renginys

Šį ketvirtadienį, rugsėjo 29 d., Vilniuje prasideda didžiausias metinis darbo su jaunimu renginys „Darbo su jaunimu forumas 2016“. Į forumą kviečiami visi norintys: ir aktyviai dirbantys su jaunimu, ir tie, kurie galvoja apie šių veiklų ėmimąsi ateityje.

„Lietuvoje labai maža renginių apie darbą su jaunimu, o ši sritis yra itin svarbi. Matydami, kokius žygdarbius atlieka šiandien su jaunimu dirbantys žmonės, turėtume suprasti, kaip svarbu auginti ir tobulinti šią sritį. Būtent dėl to ir rengiame „Darbo su jaunimu forumą 2016” – siekdami apžvelgti, kas nuveikta, pasikeisti gerosiomis patirtimis ir ieškoti, kaip dar geriau ir plačiau įgyvendinti darbą su jaunimu mūsų šalyje“, – sako viena forumo organizatorių, Vilniaus atviro jaunimo centro „Mes“ direktorė Asta Bieliauskaitė.

Forume darbo su jaunimu tendencijas Lietuvoje ir Europoje apžvelgs LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, apie darbo su jaunimu paslaugas mintimis dalinsis Jaunimo reikalų departamento prie SADM direktoriaus pavaduotojas, patirtimi dalinsis Pal. J. Matulaičio socialinio centro, VšĮ „Vilnius social club“, Vilniaus atvirų jaunimo centrų atstovai.

„Darbo su jaunimu forumas 2016” yra nemokamas ir vyks Vilniaus miesto savivaldybėje. Išsamią renginio programą galite rasti paspaudę čia. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis čia.

Kontaktai pasiteiravimui:

Asta Bieliauskaitė

Vilniaus atviro jaunimo centro „Mes“ direktorė

Tel. nr.: 865520555

El. paštas: [email protected]

Paieška