Kviečiame dalyvauti JST poveikio buvusių savanorių studijoms tyrimo rezultatų pristatyme

JST programos poveikio jaunuolių studijoms kokybinis tyrimas buvo atliktas 2020 metų lapkričio – gruodžio mėnesiais. Pusiau struktūruoti interviu nuotoliniu būdu buvo paimti iš 15 JST programoje dalyvavusių jaunuolių, kurie šiuo metu studijuoja Lietuvos aukštojo mokslo institucijose, o į universitetus ir kolegijas įstojo 2019 ir 2020 metais bei pasinaudojo teise gauti papildomą 0,25 balo už savanorišką tarnybą.

Tyrimo metu buvo siekiama išsiaiškinti studentų, iki studijų dalyvavusių jaunimo savanoriškoje tarnyboje, subjektyvius JST poveikio studijoms vertinimus.

Tyrimo metu buvo siekiama užtikrinti atitiktį šiems imties heterogeniškumo kriterijams: lyties, JST baigimo metų (2020 m. arba 2019 m.), studijų programų ir Lietuvos regionų įvairovės.

 Atlikto tyrimo rezultatai bus naudojami planuojant ir tobulinant Jaunimo savanoriškos tarnybos programą, veiklos kryptis bei programoje naudojamus įrankius. Su galutine tyrimo ataskaita bus galima susipažinti netrukus. 

Tyrimo rezultatų ir ataskaitos pristatymas vyks 2021 m. balandžio 30 d. 10.00-12.00 val. , ZOOM platformoje.
Pristatymo metu galėsite užduoti klausimus doc. dr. Jolitai Buzaitytei – Kašalynienei.


Būtina išankstinė registracija. Kviečiame registruotis iki š.m. balandžio 29 d. 20.00 val. Registracijos formą rasite čia: https://forms.gle/iL76pExT45QQe2xQ9

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta visiems užsiregistravusiems dalyviams. Numatoma, jog jei bus sulauktas didelis susidomėjimas, organizuosime ir tiesioginę tyrimo ataskaitos pristatymo transliaciją socialiniuose tinkluose.

Jei turėtumėte klausimų dėl dalyvavimo ar tyrimo, galite kreiptis į JST programos vadovę Sandrą Gaučiūtę, tel. nr. : +37063321906, el. p. [email protected]

Paieška