Keliaukim drauge po Lietuvą - atmintinė

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - Departamentas) ir Lietuvos skautai rugsėjo 23 d. Aukštelkėje  ir spalio 21 d. organizavo žygius „Keliaukim drauge po Lietuvą“. 

Žygių metu jaunuoliai susipažinso su svarbiomis istorinėmis vietomis, aptarė, kuo Lietuvai svarbus kitais metais švenčiamas šimtmetis, kaip kiekvienas asmeniškai bei drauge gali prisidėti prie šios šventės įamžinimo.

Visą dieną su skautais praleidę jaunuoliai ne tik aplankė ypatingas vietas, taip pat galėjo išbandyti skautišką gyvenimą: dalyvauti rikiuotėje, sukurti laužą bei rišti mazgus ar išbandyti save skautiškuose žaidimuose. Pramogaudami galėjo išmokti praktiškų, gyvenimiškų skautavimo paslapčių.

Žygių metu jauni žmonės buvo skatinami daugiau judėti, televizorių bei kompiuterį dažniau iškeisti į turiningą laisvalaikį gamtoje: skautai pasidalino žiniomis apie sveiką gyvenseną ir jos puoselėjimą. Taip pat jauni žmonės buvo supažindinti su patarimais, kaip organizuoti tokio tipo renginį savo bendraamžiams, organizacijoms nariams: toks būdas gali būti puikiai pritaikomas komandos formavimo ar veiklų planavimui netradicinėje aplinkoje.

Jaunimas taip pat galėjo prisidėti ne tik dalyvaudami, bet taip pat prisidėdami prie žygio įgyvendinimo darbų. Įsitraukdami į darbus jaunimas praktiškai susipažino su žygių organizavimo principais. Jei norėtumėte organizuotį žygį savo mieste patys mes dalinamės trumpa atmintine su svarbiausia informacija sėkmingam rengniui suorganizuoti: Žygių organizavimo atmintinė.

 

JRD informacija

Paieška