Paskaita-diskusija „Pakalbėkime apie priklausomybes“

Apie ką pirmiausia pagalvojate išgirdę žodį „priklausomybė“? Kokia yra riba tarp įpročių, eksperimentavimo ir priklausomybės? Nuo ko galime būti priklausomi? Gegužės 17 d. Jaunimo  sveikatos centras Antakalnio poliklinikoje kviečia į visuomenei atvirą paskaitą-diskusiją „Pakalbėkime apie priklausomybes“. Renginyje daugiausiai dėmesio bus skiriama priklausomybėms, kurios viešojoje erdvėje ne taip plačiai žinomos, kaip priklausomybė nuo alkoholio ar narkotikų.

Renginio metu knygos „Priklausomybių anatomija“ autorė psichologė prof. dr. L. Bulotaitė atskleis priklausomybių temos subtilybes ir plačiau apžvelgs priklausomybę nuo darbo. Šeimos gydytoja V. Andrejevaitė, kuri Vilniaus visuomenės sveikatos biure veda paskaitas ir grupinius užsiėmimus norintiems mesti rūkyti, papasakos apie priklausomybę nuo tabako ir pasidalins praktiniais patarimais. Vaikų ir paauglių psichiatrė, suaugusiųjų prichoterapeutė D. Mickevičiūtė papasakos apie „šiuolaikines“ priklausomybes – internetą ir žaidimus. Psichologė D.Voitenko kvies priklausomybę patyrinėti kiek kitu kampu: ar galima būti priklausomam ne tik nuo medžiagų ar veiklos, bet ir nuo kito asmens? Renginį moderuos centro atstovė N. Čėnaitė.

„Pakalbėkime apie priklausomybes“– jau trečiasis Jaunimo  sveikato centro renginys, kviečiantis visuomenę kalbėti jautriomis  ir svarbiomis psichikos sveikatos temomis. Centro veikla finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje“.

Paskaita-diskusija vyks gegužės 17 d. 18:30 knygyne „Vaga“ (PPC Ozas, Ozo g. 18).

Daugiau informacijos

facebook

.

Paieška