Priimk Japonijos delegacijos narį į savo šeimą!

Rugsėjo 9 – 25 d. Lietuvoje, pagal Japonijos geros valios misijos 2016 m. programą, svečiuosis 14 jaunimo atstovų iš Japonijos. Vizito metu  japonų  jaunimas turės unikalią galimybę susipažinti su Lietuvos kultūra, švietimu, aplinkosauga bei, žinoma, Lietuvos žmonėmis. 

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia šeimas prisijungti prie šios programos įgyvendinimo Lietuvoje, į savo šeimą savaitgaliui (rugsėjo 16-18 d.) priimant delegacijos narį iš Japonijos. Šeimos programoje dalyvauja savanoriškai ir neapmokamai.

Planuojama programa.

Rugsėjo 16 d. (penktadienis)

nuo 18 val. Japonijos delegacijos nario pasiėmimas į šeimą iš Kauno, vakarienė organizuojama šeimos.

Rugsėjo 17 d. (šeštadienis)

Laisvas laikas su Japonijos delegacijos nariu.

Rugsėjo 18 d. (sekmadienis)

Bendra popietė su visais Japonijos delegacijos nariais, šeimomis, Departamento atstovais Kaune.

Pageidavimai šeimoms:

  • gyventi Kaune ar Kauno apylinkėse.
  • gebėti susikalbėti anglų (ar japonų) kalba.

Lietuvos šeimos turės galimybę iš arčiau susipažinti su japonų kultūra, pristatyti Lietuvą, mūsų šalies papročius ir kultūrą bei šauniai praleisti rudenišką savaitgalį!

Jei susidomėjote, tuomet nedelsdami (ne vėliau kaip iki š. m. rugpjūčio 26 d.) siųskite dalyvio anketą el. paštu  [email protected] . Kilus neaiškumams, skambinkite tel. (8 5) 2 461 355.

Dalyvio anketą rasite čia.

Daugiau informacijos apie Japonijos geros valios misijos 2016 m. programą Lietuvoje suteiksime Jums asmeniškai telefonu arba el. paštu.

Nepraleisk unikalios galimybės pažinti Japoniją kitaip!

JRD informacija

Paieška