Kvietimas į renginį „Atviras darbas su jaunimu. Kas tai?“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus,  š. m. balandžio 27-28 d., Kauno mieste,   organizuoja renginį tema – „ Atviras darbas su jaunimu. Kas tai?“

Renginio tikslas  – kelti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojų kompetenciją ir pagerinti įstaigoje teikiamų paslaugų kokybę, pristatant Atviro darbo su jaunimu principus ir metodus, diskutuojant jauno žmogaus poreikių, darbo su jaunimu formų ir būdų klausimais, aptariant jaunimo darbuotojo laikysenos aspektus.

Registruotis į renginį kviečiame čia , užpildant anketą  iki balandžio 1 5 d. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.

Mokymuose dalyvaus apie 20 dalyvių. Renginio programa derinama. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai iki balandžio 18 d.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė ( [email protected] ), tel. (8 5) 2 460 886.

JRD informacija

Paieška