Kviečiame NVO sektorių į advokacijos mokymus

Kviečiame į mokymus, kurie skirti NVO sektoriui. Mokymais siekiame stiprinti nevyriausybinių organizacijų gebėjimus įsitraukti į sprendimų priėmimą ir aktyviai spręsti savo srities iššūkius.

Kviečiame į advokacijos įgūdžių stiprinimo mokymus. Mokymai skirti įvairioms NVO, kurios dirba advokacijos srityje. Mokymų metu bus kalbama apie konstruktyvų bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis, bendrų planų ir tikslų iškėlimą, bus pateikiami įvairūs tarpusavio bendradarbiavimo pavyzdžiai. Taip pat bus kalbama apie lobizmo ir advokacijos skirtumus, skėtinių organizacijų privalumus bei jų galimybes. Mokymais siekiame stiprinti nevyriausybinių organizacijų gebėjimus įsitraukti į sprendimų priėmimą ir aktyviai spręsti savo srities iššūkius.

Registracija iki gegužės 19 d. darbo dienos pabaigos. Planuojama atrinkti iki 35 asmenų grupę. Užsiregistravę ir atrinkti dalyviai kvietimą , programą ir susitikimo nuorodą gaus nurodytu el. paštu iki renginio pradžios 19 d. vakare.

Datos: gegužės 20, 27 d. dvi dienos po 4 valandas, laikas: 9.00 val. - 13.00 val.

NUORODA REGISTRACIJAI:

https://forms.gle/ZkjpXsNb5M2ab8AH6

SUSITIKIMO vieta: nuotoliniu būdu.

Mokymų lektorius - Mantas Zakarka.

Kontaktai pasiteiravimui – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Lygių galimybių, moterų ir vyrų lygybės skyriaus vyriausioji specialistė Greta Tumėnienė, [email protected], 8 699 94 218, Jaunimo reikalų departamento vyresnioji patarėja Gintarė Stankevičienė, [email protected], 8 683 63179.

Paieška