Kviečiame į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas" Tauragėje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia registruotis į pirmuosius 2018 metų mokymus nediskriminavimo skatinimo, tolerancijos ir pagarbos žmogui ugdymo tema, kurie vyks š. m. liepos 11–12 d. Tauragėje.

Mokymų organizavimo tikslai – padėti jauniems žmonėms įvaldyti ir lavinti nediskriminacinio ir pagarbaus bendravimo būdus, formuoti geranorišką elgesį, gerinti gebėjimą atsisakyti išankstinės nuostatos, išmokti pasirinkti tinkamas bendravimo frazes, atpažinti patyčių priežastis, kovoti su jų padariniais savo gyvenamojoje, mokymosi ar darbo aplinkoje.

Mokymuose itin daug dėmesio bus skiriama aktyviam praktinių įgūdžių formavimui, patirties įsisąmoninimui ir sklaidai. Dalyviai, pasinaudodami mokymuose įgyta patirtimi ir žiniomis, gebės ne tik atpažinti diskriminacijos, neapykantos kalbos, patyčių apraiškas bet ir tinkamai reaguoti konkrečiose situacijose.

Mokymuose kviečiami dalyvauti atstovai iš:

  • jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;
  • atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių;
  • apskritųjų stalų;
  • jaunimo darbo centrų;
  • švietimo įstaigų;
  • mokinių bei studentų savivaldų.

Numatomas dalyvių skaičius – 20, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu: dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki liepos 3 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą.

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.

Jei neturite galimybės dalyvauti šiuose mokymuose, informuojame, kad likusieji mokymai „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“ tema, planuojami rugpjūčio - rugsėjo mėn. Kėdainių ir Varėnos r. savivaldybėse.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 49 7007.

Paieška