Kviečiame rinkti savivaldybės delegaciją ir dalyvauti Jaunimo metų atidaryme!

Dar 2021 m. viduryje LR Seimas 2022-uosius metus paskelbė Lietuvos jaunimo metais. Praeitų metų gruodžio mėnesį 2022-uosius Europos Parlamentas paskelbė Europos jaunimo metais ir  sudarė unikalią galimybę atkreipti dėmesį į jaunimo politiką tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Jaunimo metai suteikia galimybę atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jaunimo problemas Lietuvoje ir Europoje, inicijuoti diskusijas ir tinkamų sprendimų priėmimą bei palengvinti jaunimo pilietinio aktyvumo įsitvirtinimo procesą Lietuvoje.

Pagrindinė jaunimo metų tema – jaunimo  įgalinimas. Siekdamas atskleisti šią temą Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) kartu su partneriais išsikėlė 4 tikslus: pasiekti jaunus žmones, kurie anksčiau nebuvo pasiekti ir informuoti juos apie galimybes nacionaliniu ir ES lygmeniu; pastebėti ir dalytis gerąja praktika ES jaunimo politikos ir ES programų įgyvendinimo srityje; skatinti jaunimo organizacijų ir jaunimo aktyvumą; plėtoti jaunimo ir sprendimų priėmėjų dialogą temomis, kuriuos liečia jaunimą.

Kviečiame rinkti savo savivaldybės delegaciją ir dalyvauti Jaunimo metų atidarymo renginyje!

Jaunimo metų atidarymo renginys įvyks Visagine, jauniausiame Lietuvos mieste. Renginio metu dalyviai galės išgirsti Lietuvos vadovų sveikinimus bei žinomų Lietuvos veikėjų ir jaunimo atstovų diskusijas, apie tai, ką reiškia būti jaunu žmogumi. Taip pat bus perduotas Lietuvos jaunimo sostinės titulas iš Klaipėdos savivaldybės Marijampolės savivaldybei bei įvyks koncertas.

Renginio data: kovo 4 d. (penktadienis)
Renginio pradžia 14 val. (durys atidaromos 13 val.)
Renginio vieta: Visagino kultūros centras (Parko g. 7, 31130 Visaginas)

Renginyje iš kiekvienos savivaldybės kviečiama dalyvauti delegacija, sudaryta ne daugiau kaip iš 4 asmenų (įskaitant delegacijos vadovą). Renginyje kviečiame dalyvauti jaunimą, jaunimo reikalų koordinatorius, su jaunimu dirbančius asmenis, sprendimų priėmėjus. Kviečiame į savivaldybės delegaciją įtraukti jaunimo organizacijose nedalyvaujantį jaunimą.

Rekomenduojame, kad savivaldybės delegacijos vadovas būtų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius.

Renginys bus transliuojamas gyvai, tad negalinčius dalyvauti kviečiame organizuoti popietes su jaunimu ir stebėti renginio transliaciją kartu!

Registracija į renginį vyksta iki vasario 25 d. (imtinai)
Registracijos anketa savivaldybių delegacijoms (anketą pildo delegacijos vadovas): https://forms.office.com/r/SEhBSLN3fu

Renginys nemokamas. Organizatoriai nekompensuoja transporto į ir (ar) iš renginio vietos išlaidų.

Informacija jaunimo organizacijoms. Jaunimo organizacijų atstovams renginyje skiriamos atskiros kvotos ir vykdoma atskira registracija. Jei esate jaunimo organizacijos atstovas, prašome pildyti šią registracijos anketą: http://bit.ly/JaunimoMetaiAtidarymas 

Kviečiame sekti naujienas Facebook: https://fb.me/e/1sIEJN9Mj

Kilus klausimų dėl renginio kreiptis į Justiną Juškevičių kontaktais: [email protected], Tel. +37060720589

Paieška