Kvietimas jaunimo reikalų koordinatoriams - mokomasis vizitas Slovėnijoje

Kviečiame jaunimo reikalų koordinatorius registruotis į mokomąjį vizitą Slovėnijoje apie darbą su jaunimu regioniniu lygmeniu. Mokomojo vizito tikslas - pristatyti Slovėnijos gerąsias patirtis įgyvendinant darbą su jaunimu regioniniu lygmeniu ir kurti naujus bendradarbiavimo tinklus tarp savivaldybių atstovų iš vizite dalyvaujančių šalių. Vizito metu dalyviai aplankys nacionalines ir vietines organizacijas, keliaus po Slovėnijos savivaldybes ir diskutuos apie tai, kaip pasitelkiant darbą su jaunimu atliepti jauno žmogaus poreikius, kaip įgyvendinti darbą su jaunimu mažose ir kaimiškose vietovėse, semsis gerųjų patirčių apie darbą su NEET jaunuoliais.

Mokomasis vizitas vyks 2020 m. spalio 12-16 dienomis, Slovėnijoje. Vizitas vyks anglų kalba. Registracijos formą ir daugiau informacijos rasite čia:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/short-study-visit-on-municipal-youth-work-in-slovenia.8769/

Planuojama, kad pažintiniame vizite dalyvaus 8 atstovai iš Lietuvos, bei viso 30 dalyvių iš Kroatijos, Vokietijos, Lietuvos, Norvegijos, Slovėnijos, Vakarų Balkanų šalių, tad nepraleiskite puikios progos sudalyvauti! Registracija vyksta iki rugpjūčio 25 d.

Kontaktinis asmuo - Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji specialistė Laima Jasionytė, tel. 863453842, el. p. [email protected]

Paieška