CYBER teens - Tarptautinei Saugesnio interneto dienai 2020 paminėti

 
Kurkime geresnį internetą kartu!“ (angl. „Together for a better internet“). Tokiu šūkiu šiais  metais kviečiame visuomenę atkreipti dėmesį į internetą, kaip į erdvę, kurioje gyvename beveik kaip ir realiame pasaulyje. Elektroninė erdvė tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, kur turime galimybę bendrauti, mokytis, pažinti pasaulį. Tam, kad virtualiame pasaulyje išvengtume nemalonių patyrimų, kad būtume saugūs, būtinas kiekvieno mūsų indėlis į geresnio interneto kūrimą. Kiekvienas turėtume atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudoti šiuolaikines technologijas.
2020 m. vasario 11 d.  minėdami Tarptautinę Saugesnio interneto dieną Lietuvoje KVIEČIAME JUS DALYVAUTI projekto „Saugesnis internetas“ organizuojamose kūrybinėse dirbtuvėse „CYBERteens“.  Pažvelkime į kibernetinį pasaulį kitu kampu!
  • Renginyje dalyvauti kviečiame visus kam virš 14 m. Dalyviais gali būti ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėvai, draugai ar netgi seneliai. Kviečiame ne tik atstovus ir švietimo bendruomenių, bet ir privataus sektoriaus atstovus.
  • Ką veiksime renginyje? 20 atrinktų komandų pasidalins 6 skirtingus iššūkius ir tarsi tikri detektyvai narplios tamsiausias nesaugaus interneto problemas. Viso renginio metu kiekviena komanda aktyviai sieks savo tikslo: mokysis iš tikrų nesėkmės istorijų, dalyvaus socialiniame detektyve, o išmokę kūrybinio dizaino – taikys žinias savo idėjos kūrime.  Net 3 valandoms renginio dalyviai pasiners į kūrybines dirbtuves: su daugiau nei 30 ekspertų pagalba jie pasirinktinai kurs neįtikėtinų inovacijų koncepcijas nuo internetinių programėlių iki edukacinių pabėgimo kambarių.
  • Renginio vieta: Kauno Ž A L G I R I O   A R E N A!
  • Renginio laikas: 09:30 – 17:00 val.
  • Registracija į renginį: elektroninėje formoje čiahttps://bit.ly/2TFrlLv.
  • Renginys NEMOKAMAS, o vėliau kiekvienas dalyvis gaus dalyvio PAŽYMĖJIMĄ.
  • Svarbu paminėti, kad geriausias idėjas pristačiusios komandos laimės vertingus prizus: planšetinius kompiuterius bei galimybę lavinti skaitmeninius įgūdžius CodeAcademy arba CodeAcademyKids mokymuose, kurie laimėjusiems nieko nekainuos. 
Kviečiame į renginį registruotis iki vasario 6 d. 12:00 val.! Jei manote, kad nespėsite regstruotis iki nurodytos datos, tačiau renginys labai domina – prašome susisiekite kontaktais, nurodytais žemiau.
 
Kviečiame registruotis, skleisti šią žinią kolegoms ir iki susitikimo RENGINYJE CYBERteens!
 
Nacionalinė švietimo agentūra projektas „Saugesnis internetas“
Paieška