Registruokitės į konsultaciją Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2017–2018 metais konkurso klausimais

Jaunimo organizacijas, planuojančias teikti paraišką Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2017–2018 metais konkursui, maloniai kviečiame dalyvauti Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) organizuojamoje konsultacijoje, kuri vyks  kovo 7 d.   nuo 14 iki 16 val.  Vilniaus jaunimo informacijos centre.

Konsultacijos metu Jus informuosime apie pagrindines konkurso sąlygas bei nustatytus reikalavimus teikiamoms programoms ir jų vykdytojams, esminius paraiškų pildymo per Jaunimo ir vaikų konsultavimo ir informavimo sistemą (JAVAKIS) etapus, pareiškėjų, kuriems bus skiriamas finansavimas, sutartinius įsipareigojimus ir atsiskaitymo tvarką už įgyvendintos programos rezultatus, konsultuosime kitais bendriniais su konkursu susijusiais klausimais.

Registracija yra būtina!   Registruotis į konsultaciją galite čia , užpildydami anketą  iki kovo 6 d.  Susitikime lauktume 1–2 atstovų iš kiekvienos organizacijos.

SVARBU.  Remiantis konkurso nuostatais, pareiškėjas yra ne trumpiau kaip 2 metus nacionaliniu mastu veikianti jaunimo organizacija, kuri turi ne mažiau kaip 5 padalinius 5 skirtingose Lietuvos Respublikos savivaldybėse arba kuri turi ne mažiau kaip 2 padalinius 2 skirtingose Lietuvos Respublikos savivaldybėse ir yra tarptautinės organizacijos narė.

Primename, kad vadovaujantis LR jaunimo politikos pagrindų įstatymo 3 straipsniu,  j aunimo organizacija  – įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įregistruota asociacija:

1) kurioje ne mažiau kaip 2/3 narių yra jauni žmonės ir (ar)

2) į kurią įeina ne mažiau kaip 2/3 asociacijų, kurių kiekvienos ne mažiau kaip 2/3 narių yra jauni žmonės.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės į Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistę Dalią Nakutytę el. paštu  [email protected]  arba tel. (8 5) 2 461 675.

JRD informacija

Paieška