Mokymai darbuotojams, dirbantiems su jaunimu gatvėje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) rūpinasi darbo su jaunimu formų plėtra ir kokybišku jų įgyvendinimu Lietuvoje. Viena iš darbo su jaunimu formų – darbas su jaunimu gatvėje.

Todėl siekiant metodiškai palaikyti darbo su jaunimu gatvėje vykdytojus Departamentas kartu su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra organizuoja mokymus, skirtus darbuotojams, dirbantiems su jaunimu gatvėje.

Mokymų trukmė ir vieta – mokymai vyks 2020 m. lapkričio 25 – 27 dienomis Vilniuje. Planuojama pradžia – lapkričio 25 d. 10 val., pabaiga – lapkričio 27 d. 16 val.

Mokymų metu bus pristatyta darbo su jaunimu gatvėje teorija ir praktiškai išbandytos darbo su jaunimu gatvėje praktikos, darbo proceso organizavimo etapai, dažniausiai pasitaikančios dilemos ir iššūkiai, tarptautinis kontekstas. Didelis dėmesys bus skiriamas gatvės darbuotojų laikysenos ir įgūdžių formavimui. Mokymų dalyviai bus kviečiami stiprinti bendradarbiavimo ryšius. 

Mokymai skirti  darbuotojams, kurie jau pradėjo  dirbti su jaunimu gatvėje.

Mokymų vadovai: gatvės socialiniai darbuotojai Margarita Maliarenko ir Kasparas Laureckis. 

Registruotis į mokymus galite iki lapkričio 5 d., užpildydami anketą čia.

SVARBU!

  • Mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 22 astronominės valandos (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktinis asmuo – Departamento vyriausioji patarėja Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel. 8-655 88322

Paieška