Jaunimo informavimo paslaugos pasidalink savo patirtimi ar nuomone!

Sakai, dar viena apklausa? Taip, bet mums – jaunimo informavimo darbuotojams – ji itin svarbi ir kitokia – šįkart norime kartu su jaunais žmonėmis kurti pokyčius Lietuvoje ir visoje Europoje! 

Šie klausimai  skirti tau, jei esi nuo 15 iki 29 m. amžiaus. Norime sužinoti, ar kada nors naudojaisi  jaunimo informacijos centro, informavimo taško  ar panašiomis paslaugomis ir ką manai apie ten teikiamą pagalbą.

Taip pat norime sužinoti, kaip naudojiesi informacija, pavyzdžiui: kokios informacijos paprastai ieškai, kokius šaltinius naudoji, kokiu būdu tau patogiausia gauti reikiamą informaciją ir ar lengva ją pasiekti.

Visi atsakymai yra anonimiški. Tavo atsakymai nebus identifikuojami atskirai – juos analizuosime kartu su kitais atsakymais. Apklausos rezultatai bus naudojami jaunimo informavimo paslaugų gerinimui Europoje ir  bendrinio jaunimo informavimo ir konsultavimo sistemos vystymui Lietuvoje . Apklausos pildymas truks apie 15 min.

Apklausą  gali pildyti iki 2017 m. gruodžio 14 d.

Jei turi klausimų, kreipkis į artimiausią jaunimo informacijos centrą ar informavimo tašką arba susisiek su mumis:  [email protected]  

 

Ši apklausa yra viena iš tarptautinio projekto „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“ veiklų, su kuriomis gali susipažinti  čia .

Paieška