Kviečiame diskutuoti tema „Apsvaigę jaunuoliai atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse. Kaip tinkamai elgtis ir kalbėtis?“

Atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse daugiausiai yra dirbama su neaktyviais, nemotyvuotais ir socialinių įgūdžių stokojančiais jaunuoliais. Pasitaiko atvejų, kada į organizuojamas veiklas ateina ir apsvaigusių jaunuolių, todėl yra labai svarbu, kad su jais dirbantys asmenys turėtų pakankamai kompetencijų bei žinių ir mokėtų tinkamai elgtis arba jaunuolį nukreipti tokiose situacijose.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), bendradarbiaudamas su Vilniaus priklausomybės ligų centru, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu, Policijos departamentu,  š. m. rugpjūčio  30 d., Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (Vivulskio g. 13, 306 kabinetas, Vilnius) organizuoja diskusiją „Apsvaigę jaunuoliai atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse. Kaip tinkamai elgtis ir kalbėtis?“.

Tikslinė renginio grupė  – su jaunimu dirbantys asmenys, atvirųjų jaunimo centrų / erdvių darbuotojai, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų nariai, jaunimo reikalų koordinatoriai ir kiti suinteresuoti asmenys. Pagrindinis diskusijos   tikslas  – diskutuoti bei parengti rekomendacijas, kurios yra reikalingos dirbant su jaunuoliais, kurie į atvirojo jaunimo centro ar atvirosios jaunimo erdvės patalpas ateina apsvaigę.

Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje bei diskutuoti aktualiomis, renginio tikslus atitinkančiomis, temomis. Registruotis į renginį galima iki rugpjūčio 29 d. 10 val. paspaudus  čia.  

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 460 886

JRD informacija 

Paieška