Kviečiame dalyvauti suteikiamų kompetencijų Lietuvoje analizės pristatyme

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - Departamentas) kvečia dalyvauti Justinos Garbauskaitės-Jakimovskos atliktos suteikiamų kompetencijų Lietuvoje analizės ataskaitos ir rezultatų pristatyme.

Analizės tikslas -  išgryninti, kokios neformaliojo ugdymo programos yra įgyvendinamos Lietuvoje, kokie jų tikslai, kokias kompetencijas jose siekiama išugdyti ir projektuoti galimas jauno žmogaus judėjimo šiose programose trajektorijas bei jauno žmogaus palydėjimo poreikius taip, kad būtų kuo geriau atliepta į visapusiškos asmenybės ugdymo(si) poreikį.

Analizė atlikta Departamento užsakymu. Atliktos analizės rezultatai bus naudojami teikiant rekomendacijas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai ir kitoms neformalųjį ugdymą organizuojančioms institucijoms bei naudojama organizuojant Departamento darbą.

Analizės rezultatų ir ataskaitos pristatymas vyks 2021 m. birželio 11 d. 10.00-11.30 val. , ZOOM platformoje.

Dalyvavimas atviras visiems  be registracijos. Prisijungti kviečiame su šia nuoroda: https://bit.ly/2Txig9t
Renginys taip pat bus transliuojamas tiesiogiai ir Facebook platformoje, Departamento paskyroje. 


Jei turėtumėte klausimų dėl dalyvavimo ar analizės, galite kreiptis į Departamento projektų ir programos vadovę Sandrą Gaučiūtę, tel. nr. : +37063321906, el. p. [email protected]

 

 

 

 

 

Paieška