Vokietija

Vokietijos Federacinės Respublika su Lietuvos Respublika jaunimo politikos srityje bendradarbiauja nuo 1994 metų birželio 1 dienos.

2006 metų kovo 27 - 29 dienomis Vilniuje įvyko pasitarimai dėl dvišalio bendradarbiavimo formavimo jaunimo politikos srityje 2006 ir 2007 metais tarp Vokietijos Federacinės Respublikos ir Lietuvos Respublikos. 2006 m. kovo 29 d. buvo pasirašytas Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Lietuvos Respublikos Valstybinės jaunimo reikalų tarybos ir Vokietijos Federacinės respublikos Federalinės šeimos, senjorų, moterų ir jaunimo reikalų ministerijos 2006 ir 2007 metais.

Protokolą pasirašė VJRT sekretorius Juozas Meldžiukas ir VFR federalinės šeimos, senjorų, moterų ir jaunimo reikalų ministerijos Tarptautinės jaunimo politikos, dvišalio ir tarpregioninio bendradarbiavimo skyriaus viršininkas Uwe Finke Timpe

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Federalinės šeimos, senjorų, moterų ir jaunimo ministerijos ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2008 ir 2009 metais.

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Federalinės šeimos, senjorų, moterų ir jaunimo ministerijos ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2010 ir 2011 metais.

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos už jaunimo klausimus atsakingas departamentas ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2013 ir 2014 metais.

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos už jaunimo klausimus atsakingas departamentas ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2015 ir 2016 metais.

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos už jaunimo klausimus atsakingas departamentas ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2017 ir 2018 metais.

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos už jaunimo klausimus atsakingas departamentas ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2019 ir 2020 metais.  

Protokolas dėl bendradarbiavimo jaunimo politikos srityje tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos už jaunimo klausimus atsakingas departamentas ir Lietuvos Respublikos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2021 ir 2022 metais. 

Informacija atnaujinta 2021 09 22.

Paieška