Kviečiame organizuoti protmūšį savo mieste!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia savivaldybes organizuoti protmūšį, kuris yra skirtas Jaunimo politikos dvidešimtmečiui paminėti. Protmūšis – tai intelektualus komandinis žaidimas, kurio metu komandos atsakinėja į įvairius vedėjo užduodamus klausimus ir konkuruoja tarpusavyje.

Protmūšis vyks Lietuvos mastu. Tai reiškia, jog jis vyks vienu metu visose Lietuvos savivaldybėse, kurios sutiks dalyvauti. Planuojama protmūšio data yra 2016 m. rugsėjo 8 d. (ketvirtadienis), o jo pradžios laikas visoje Lietuvoje numatomas apie 18 val. Protmūšis susideda iš 5 skirtingų temų turų (po 10 klausimų), o pats žaidimas trunka apie 2 val. Kadangi protmūšis yra skirtas paminėti Jaunimo politikos dvidešimtmetį Lietuvoje, vieno turo klausimai bus susiję su Jaunimo politika.

Iki rugpjūčio 25 d. kviečiame registruotis visus, norinčius tapti šio protmūšio organizatoriais ir žaidimo vedėjais savo mieste. Registracijos formą rasite čia. Departamentas įsipareigoja aprūpinti organizatorius protmūšio klausimais ir atsakymų suvestinės forma. O geriausia komanda Lietuvoje bus apdovanota Departamento įsteigtais prizais.

Organizatoriai turės patys pasirūpinti vieta, protmūšio reklamavimu, žaidimo metu reikalingomis priemonėmis (tušinukai, popieriaus lapai atsakymams ir kt.).

Visa kita, detalesnė, informacija bus pateikta protmūšio organizatoriams.

Kilus klausimas, kreipkitės į Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistą Aurimą Skaržinską tel. (8 5) 249 7117, el. paštas: [email protected]

JRD informacija

Paieška