Mokymai „Bendradarbiavimo galimybės“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) bendradarbiaudamas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, siekdamas skatinti tarpžinybinį bendradarbiavimą, jaunuolių savalaikį perėjimą iš vaikų dienos centrų į atviruosius jaunimo centrus, paremtą palydėjimu, š. m. gruodžio 13-14 d. Vilniuje organizuoja mokymus, skirtus vaikų dienos centrų ir atvirųjų jaunimo centrų įstaigų darbuotojams, tema „Bendradarbiavimo galimybės“.

Mokymų tikslas - skatinti ir stiprinti bendradarbiavimą tarp vaikų dienos centrų ir atvirųjų jaunimo centrų, kurti, plėtoti ir derinti priemones ir bendras iniciatyvas, nukreiptas į jaunus žmones.

Į mokymus registruokitės iki š. m. gruodžio 7 d. 13 val., paspaudę šią nuorodą.  Prioritetas teikiamas dalyviams, kurie atstovauja vaikų dienos centrus ir atviruosius jaunimo centrus, esančius vienoje savivaldybėje.

Preliminari mokymų programa - čia .

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Iš vienos organizacijos dalyvauti gali ne daugiau kaip 3 asmenys.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Lektoriaus ir apgyvendinimo išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti pats dalyvis ar jį siunčianti organizacija.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė ([email protected]), tel. (8 5) 2 460 886.

Paieška