Konferencija „Asmeninis įvaizdis – siekiamybė ar būtinybė?“

2016 m. balandžio 15 dieną, penktadienį, „Swedbank“ ir Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kviečia Tave, mielas(-a) studente, atvykti į nemokamą konferenciją apie jauno, karjerą pradedančio specialisto asmeninio įvaizdžio ir savęs pateikimo svarbą darbdaviui!

Kiekvienas esame ieškoję darbo vietos pirmą kartą, tuomet atrodo, kad dažnai mūsų pastangos nueina veltui, nes neturime reikiamos darbinės patirties. Tačiau įmonių apsisprendimą lemia ne vien mūsų tiesioginė darbinė patirtis, o ir būsimo darbuotojo motyvacija, adekvatūs lūkesčiai darbdaviui ir noras nuosekliai siekti bendrų tikslų. Taigi kaip pasiekti, kad tiek ieškantys darbo, tiek darbdaviai liktų su geru įspūdžiu?

Konferencijos metu su pranešėjais diskutuosi apie ką svarbu pagalvoti prieš einant susitikti su darbdaviu ir gausi praktinių patarimų, informacijos apie socialinius tinklus ir jų galią formuojant asmeninį įvaizdį, kaip save pristatyti ne tik tvarkingos išvaizdos ir asmenybės kontekste ir galiausiai kaip formuluoti ir išsakyti tikslingus lūkesčius darbdaviui. Taip pat išgirsi karjeros kelio sėkmės istorijų, įvairių asmeninių patirčių siekiant savo tikslo!

Detalesnę informaciją ir konferencijos programą rasite čia.

Paieška