Apie ekologiją ką šiandien dar žino jaunimas?

Skatinant jaunimą domėtis ekologija ir bendrauti tarpusavyje ne tik virtualioje erdvėje ekologų klubas „Žalioji žemė“ pakvietė organizacijų atstovus į pirmąjį ekologinį protmūšį.

Kovo 30 dieną vykusioje ekologinėje proto mankštoje savo jėgas išbandė penkios jaunimo organizacijos. Tai Socialinių mokslų kolegijos Studentų atstovybė, Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybė, Interact klubas „Į žvaigždes“, Jaunųjų konservatorių lygos Klaipėdos skyrius ir Socialdemokratinio jaunimo Klaipėdos skyrius.

Protmūšį sudarė keturios dalys: jaunimui buvo pateiktos dviejų tipų teorinės užduotys, vaizdiniai ir garsiniai klausimai. Organizatorių nuostabai proto kovos dalyviai puikiai pritaikė dar mokykloje įgytas biologijos, geografijos ir chemijos žinias!

Kovoje nedideliu taškų skirtumu pirmąją vietą iškovojo jaunieji socialdemokratai, antrąją – Socialinių mokslų kolegijos studentai, o trečiąją – Klaipėdos valstybinės kolegijos auklėtiniai.

Puikias dovanas jaunimo protmūšio dalyviams skyrė dienraštis „Vakarų ekspresas“, Pajūrio regioninio parko direkcija, zoologijos sodas „Insektariumas“, leidykla – spaustuvė „Baltic printing house“, nuotykių parkas „Kar kar“, restoranas „Kaštonas“ ir Klaipėdos universiteto studentų sąjunga. 

Paieška