Kviečiame į mokymus apie komunikaciją!

Dažnai mes kalbame daug ir visaip, nes labai norime būti išgirsti. Tada paskęstame komunikacijos triukšme, taip ir nepasiekdami savo tikslo. Dažnai trumpa, aiški ir kūrybiška žinutė yra kur kas veiksmingesnė nei kiek pabodę pranešimai žiniasklaidai ar užsakomieji straipsniai. Norime paprastai, trumpai ir aiškiai su jumis pasidalinti patarimais ir pasiūlymais, kaip galite pasiekti ir sudominti jauną žmogų. Norime ne tik kalbėti, bet ir jūsų paklausti – kaip jums sekasi komunikuoti? 

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas stiprinti jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, š. m. gruodžio 5-6 dienomis Klaipėdoje organizuoja mokymus efektyvesnės komunikacijos tema.

Mokymų temos:

  • komunikacija ir jos svarba organizacijoje,
  • ryšiai su visuomene,
  • komunikacija socialiniuose tinkluose,
  • socialinių tinklų vartotojų sudominimas,
  • komunikacijos plano rengimas.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.

Numatoma renginio trukmė – 16 astronominių valandų. Preliminari programa - čia . Dalyviams bus išduodami pažymėjimai. 

Mokymuose kviečiami dalyvauti atstovai iš:

  • jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;
  • atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių;
  • apskritųjų stalų.

Prioritetas yra teikiamas dalyviams, kurie savo organizacijoje yra atsakingi už vidinę ir / ar išorinę komunikaciją ar tiesiog nori padidinti savo komunikacijos įgūdžių efektyvumą. Iš vienos organizacijos dalyvauti gali ne daugiau kaip 2 asmenys.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Registracijos anketą galima rasti čia . Registracija aktyvi iki lapkričio 23 d. 10 val. Mokymuose dalyvaus apie 25 dalyvius. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai iki lapkričio 27 d.

Lektorius – Emilis Remeikis , laisvai samdomas komunikacijos specialistas, buvęs aktyvus visuomeninių jaunimo organizacijų narys. Kūrybos komunikacijos bakalauro diplomas, studijų mainai Nyderlandų karalystėje pagal Tarptautinės komunikacijos ir medijų programą. Daugiau nei 5 metų patirtis dirbant komunikacijos, ryšių su visuomene, rinkodaros, renginių bei pardavimų srityse.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė ([email protected]), tel. (8 5) 2 460 886.

JRD informacija

Paieška