Jaunimo reikalų departamentas skelbia Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų 2017 m. finansavimo konkursą

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. A1-143 „Dėl Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“, 2017 m. kovo 24 d. paskelbtu Teisės aktų registre, skelbia Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų 2017 m. finansavimo konkursą (toliau – Konkursas).

Konkurso dokumentus galite rasti čia .

SVARBU! Finansavimo konkurso paraiškos ir kiti su konkursu susiję dokumentai yra teikiami per Jaunimo ir vaikų konsultavimo ir informavimo sistemą (www.javakis.lt)  (toliau – JAVAKIS). Kaip JAVAKIS užregistruoti organizaciją, kaip suteikti organizacijos nariui teisę pildyti paraišką JAVAKIS ir kaip teisingai pateikti pačią paraišką Konkursui per JAVAKIS, informaciją rasite čia .

Paskutinė paraiškų Konkursui pateikimo data – 2017 m. balandžio 22 d.

2017 m. balandžio 13 d. ir 19 d. nuo 9 iki 16 val . organizuojamos individualios potencialių paraiškų teikėjų konsultacijos dėl Atvirųjų jaunimo centrų veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkurso ir Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkurso paraiškų teikimo klausimų. Vienai organizacijai atsakyti į su Konkurso paraiškų pateikimu kylančius klausimus bus skiriama 30 minučių, todėl planuojančius dalyvauti labai prašome į konsultaciją ateiti turint konkrečius klausimus. Konsultacijos vyks Departamento patalpose A. Vivulskio g. 5, Vilnius. Registracija yra būtina! Registruotis į konsultacijas galite čia .

Konkurso klausimais darbo dienomis nuo 13.00 iki 16.00 el. paštu ir telefonu konsultuoja Departamento Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Vyšniauskaitė, tel. (8 5) 2 497 007, el. p. [email protected] .

JRD informacija

Paieška