Kviečiame į mokymus „Jaunimo darbuotojo psichohigiena“

Pagrindinis įrankis, kurį naudojame darbe su jaunimu, tai esame mes patys: mūsų gebėjimai, emocijos, jausmai, kompetencijos. Šie įrankiai yra linkę atšipti tiek dėl intensyvaus darbo, tiek ir dėl įpročio rūpintis savimi nebuvimo. Spaudimas dirbančiajam su jaunimu yra didelis – jaunimo srities veikėjai reikalauja būti pačiu protingiausiu, įžvalgiausiu, jautriausiu, lanksčiausiu ir visokiu kitokiu „-iausiu“. Aplinka keičiasi greičiau nei to kartais norėtųsi; jaunų žmonių gyvenimo būdas, problematika ir visa jaunimo veiklos sritis yra nuolatiniame kitime. Dėl šių priežasčių kokybiškas darbas su jaunimu yra sunkiai įsivaizduojamas be tam tikro rūpinimosi savimi – pagrindiniu savo darbo įrankiu.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, š. m. birželio 14 – 15 d. Kaune, organizuoja mokymus su jaunimu dirbantiems asmenims tema „Jaunimo darbuotojo psichohigiena“.

Mokymų tikslas – stiprinti jaunimo darbuotojų kompetenciją rūpintis savo psichohigiena.

Renginio programa derinama. Numatoma mokymų trukmė - 16 akademinių valandų. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, salės nuomos, lektoriaus paslaugų išlaidas.

Registruotis į mokymus kviečiame čia , užpildant anketą iki birželio 2 d. Atkreipiame dėmesį, kad vyks dalyvių atranka, prašome papildomą dėmesį skirti atviriesiems klausimams, esantiems anketoje.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 460 886

JRD informacija

Paieška