Kviečiame su jaunimu dirbančius asmenis į mokymus - Veiklos kokybė darbe su jaunimu

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus, š. m. birželio 14-15 d., Kauno mieste, organizuoja mokymus tema – „Veiklos kokybė darbe su jaunimu“

Mokymų tikslas – stiprinti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojų kompetenciją bei įstaigoje teikiamų paslaugų kokybę, aptariant individualaus konsultavimo teikiamas paslaugas darbe su jaunimu, jaunuolio ugdomojo palydėjimo procesą. Mokymuose skatiname dalyvauti atvirajame jaunimo centre ar atvirojoje jaunimo erdvėje bent 1 metus dirbančius asmenis turinčius socialinių mokslų arba jiems giminingą išsilavinimą.

Registracija - iki š. m. birželio 4  d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.

SVARBU!

  • Kiekvienuose mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007.

Paieška