Pratęsiama registracija į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas" Varėnoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia registruotis į 2018 metais organizuojamus mokymus nediskriminavimo skatinimo, tolerancijos ir pagarbos žmogui ugdymo tema:


2018 m. rugsėjo 22-23 d. Varėnoje.

Pildydami anketoje nepamirškite pažymėti kurią mokymų datą renkatės. Atkriepiame dėmsį, kad mokymai vyks savaitgalį.

Mokymų tikslai – mokėti atpažinti įvairias nepagarbaus elgesio formos ir gebėti tinkamai elgtis konkrečiose situacijose; suvokti, kaip formuojasi stereotipai apie pažeidžiamas visuomenės grupes bei atpažinti savo pačių turimus įsitikinimus apie šias grupes; diskutuoti, ką reiškia būti tolerantišku žmogumi; susipažinti su šiuolaikinėmis tolerancijos ugdymo idėjomis, metodais ir programomis; gebėti tinkamai pasirinkti metodus ugdant jaunimo toleranciją visuomenės mažumoms.

Mokymuose itin daug dėmesio bus skiriama praktinėms užduotims, padedančioms geriau pažinti save ir kitus, leidžiančioms įsisąmoninti ir dalintis savo patirtimi, formuotis tolerancijos ugdytojo įgūdžiams.


Mokymuose kviečiami dalyvauti atstovai iš:

• jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;
• atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių;
• apskritųjų stalų;
• jaunimo darbo centrų;
• švietimo įstaigų;


Numatomas dalyvių skaičius iki 20, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu: dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki rugsėjo 20 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą.

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 49 7007.

Paieška