Kviečiame registruotis į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“, kurie skirti jaunimui ir su jaunimu dirbantiems

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia registruotis į mokymus "Antidiskriminacijos ir tolerancijos ugdymas", kurie vyks rugsėjo - lapkričio mėnesiais žemiau nurodytuose miestuose.

Alytuje rugsėjo 26-27 d.
Šiauliuose spalio 24-25 d.
Vilniaus r. (vieta tikslinama) lapkričio 7-8 d.

Atkreipiame dėmesį, kad mokymai vyks savaitgalį.

Dalis mokymų temų skirti atpažinti įvairias nepagarbaus elgesio formos ir gebėti tinkamai elgtis konkrečiose situacijose; suvokti, kaip formuojasi stereotipai apie pažeidžiamas visuomenės grupes bei atpažinti savo pačių turimus įsitikinimus apie šias grupes; diskutuoti, ką reiškia būti tolerantišku žmogumi; susipažinti su šiuolaikinėmis tolerancijos ugdymo idėjomis, metodais ir programomis; gebėti tinkamai pasirinkti metodus ugdant jaunimo toleranciją visuomenės mažumoms.

Mokymuose skiriama laiko praktinėms užduotims, padedančioms geriau pažinti save ir kitus, leidžiančioms įsisąmoninti ir dalintis savo patirtimi, formuotis tolerancijos ugdytojo įgūdžiams.

Mokymuose kviečiami dalyvauti atstovai iš:
• jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;
• atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių;
• apskritųjų stalų;
• jaunimo darbo centrų;
• švietimo įstaigų;
• mokinių bei studentų savivaldų.

Numatomas preliminarus dalyvių skaičius - nuo 15 iki 20 asmenų, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu: dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki rugsėjo 9 d. (imtinai). Registracijos nuorodą rasite čia

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.Atkreipiame dėmesį, kad mokymai vyks savaitgalį (jeigu bus paskelbtas karantinas mokymus perkelsime į nuotolinę erdvę).

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel 8683 63179

Paieška