Kviečiame jaunimo darbuotojus į mokymus!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus, kviečia į net 3 skirtingus mokymus !

1. „Veiklos kokybė darbe su jaunimu“, gegužės 17-18 d. Kaune.

Mokymų tikslas – kelti su jaunimu dirbančių asmenų kompetenciją, siekiant teikti kokybiškas darbo su jaunimu paslaugas atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse.  Pristatyti Atvirojo darbo su jaunimu principus ir metodus, diskutuoti jauno žmogaus poreikių, darbo su jaunimu formų ir būdų klausimais, aptariant jaunimo darbuotojo laikysenos aspektus.

Prioritetas teikiamas dalyviams, dirbantiems atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse iki 1 metų.

Į mokymus registruokitės iki š. m. gegužės 8 d. (imtinai) , paspaudę nuorodą.

2. „Jaunų žmonių psichologija: kaip atliepti jų poreikius ir siekius?”, gegužės 22-23 d. Klaipėdoje.

Mokymų tikslas – stiprinti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojų kompetenciją bei įstaigoje teikiamų paslaugų kokybę, aptariant jaunų žmonių poreikių atpažinimą ir atliepimą Jūsų atvirajame jaunimo centre ar erdvėje, darbo su jaunimu formų ir būdų klausimus, jaunuolio ugdomojo palydėjimo procesą.

Į mokymus registruokitės iki š. m. gegužės 12 d. (imtinai) , paspaudę nuorodą.

3. „Jaunimo darbuotojo psichohigiena”, gegužės 30 – 31 d. Vilniuje.

Mokymų tikslas – stiprinti jaunimo darbuotojų kompetenciją rūpintis savo psichohigiena. Pagrindinis įrankis, kurį naudojame darbe su jaunimu, tai esame mes patys: mūsų gebėjimai, emocijos, jausmai, kompetencijos. Šie įrankiai yra linkę atšipti tiek dėl intensyvaus darbo, tiek ir dėl įpročio rūpintis savimi nebuvimo. Spaudimas dirbančiajam su jaunimu yra didelis – jaunimo srities veikėjai reikalauja būti pačiu protingiausiu, įžvalgiausiu, jautriausiu, lanksčiausiu ir visokiu kitokiu „-iausiu“. Aplinka keičiasi greičiau nei to kartais norėtųsi. Jaunų žmonių gyvenimo būdas, problematika ir visa jaunimo veiklos sritis yra nuolatiniame kitime. Dėl šių priežasčių kokybiškas darbas su jaunimu yra sunkiai įsivaizduojamas be tam tikro rūpinimosi savimi – pagrindiniu savo darbo įrankiu.

Į mokymus registruokitės iki š. m. gegužės 18 d. (imtinai), paspaudę nuorodą.

SVARBU!

  • Kiekvienuose mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programos - derinamos.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Vyšniauskaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007

JRD informacija

Paieška