„E+“ JAUNIMO SRITIES IR „ESK“ NAUJO ETAPO PRISTATYMO RENGINIO PRANEŠIMAI BUS PASIEKIAMI VIEŠAI

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos gruodžio 15 d. surengė nuotolinį „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ naujo etapo pristatymo renginį. Renginys sulaukė virš pusantro šimto norinčiųjų jame dalyvauti ir tai mus labai džiugina bei dar labiau įkvepia dirbti jaunimo labui kartu su jumis. Vis dėlto tenka apgailestauti, kad dėl techninių kliūčių ne visi galėjo dalyvauti renginyje. 

Buvome pasirengę šiam dideliam dalyvių skaičiui ir interaktyviu turiniu, ir techniškai. Visiems dalyviams, pagal jų interesus buvome paruošę specialius pristatymus skirtinguose renginio kambariuose. Buvome pasirūpinę ir techninėmis galimybėmis, vis dėlto nepavyko išvengti nenumatytų kliūčių, dėl kurių labai apgailestaujame. 

Šiuo metu jau rengiame renginį apibendrinančią vaizdo medžiagą, visų pranešimų pateiktys taip pat bus prieinamos viešai. Sekite naujienas mūsų puslapyje ir mūsų Facebook paskyroje. 

Be to, Jaunimo reikalų departamentas periodiškai rengia informacinius renginius ir konsultacijas apie „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų paraiškų rengimą. Informacija apie juos skelbiama Facebook paskyroje ir mūsų tinklalapio renginių kalendoriuje. Taip pat visi interesantai gali konsultuotis su projektų koordinatoriais nurodytais telefono numeriais ir elektroniniu paštu, o sėkmingų ir įkvepiančių projektų pavyzdžių galite ieškoti „Erasmus+“ projektų platformoje ir „Europos Solidarumo korpuso projektų“ paskyroje Europos jaunimo portale. 

Ačiū už jūsų dėmesį Europos Sąjungos galimybėms jaunimui ir iki malonaus bendradarbiavimo. 

Paieška