Karjeros konsultavimas

Jaunimui baigiančiam mokyklą dabar itin sunkus laikas, artėjant svarbiems pasirinkimams esame priversti likti namuose su savo mintimis. Svarstant savo karjerą lengva užstrigti ir įklimpti neapsisprendime. Čia labai padeda išorinis specialistas. Kviečiame moksleivius, studentus ir kitus jaunus žmones į kryptingą pokalbį karjeros klausimais kurio metu padėsime išgryninti mintis, atpažinti ir spręsti iššūkius, pasirinkti kryptį ir judėti į priekį.
Per 8 metus konsultavimo praktikos išgryninome sistemingą procesą, kurio esminis tikslas – padėti jaunuoliui atpažinti esminį iššūkį ar sunkumą renkantis ateities tikslus. Metodas nutaikytas stiprinti vidinę parengti ties keturiomis esminėmis karjeros kompetencijomis:
👉Savęs pažinimu/supratimu
👉Galimybių paieška
👉Planavimu
👉Įgyvendinimu
Tai įgyvendiname trimis individualiais susitikimais.
Pirmo susitikimo metu kartu su jaunuoliu ieškome ir randame esminį trukdį, stabdantį lengvą teigiamą judėjimą į priekį.
Antro susitikimo metu planuojame, kaip jaunuolis gali keisti savo situaciją ir paverčiame tai realistiškais sprendimais.
Trečias susitikimo metu aptariame ir įvertiname pakitusią situaciją.
Konsultantai naudoja holistinį požiūrį į asmenybės formavimąsi, taiko interaktyvius konsultavimo metodus, tiki, kad jaunuolis gali pats apsispręst dėl savo ateities tikslų.
☝Esminis reikalavimas jaunuoliui, kad pats susisiektų su mumis. Tėčius, mamas ir mokytojus, galime nuraminti telefonu. Jaunuolį konsultuosime tik jam pačiam norint tai daryti.
Trijų konsultacijų (proceso) kaina – 50 Eur.
Susisiekite su mumis facebook paskyroje, tel. 8 676 15782 arba el. p. [email protected]

Konsultantai:
👉Nerijus Januškevičius – edukologas, patirtinio mokymos ir profesinių santykių specialistas (supervizorius), VšĮ „Kitokie projektai“ partneris ir „Mokslai laisvai“ partneris.
👉Gintautas Katulis –Mokymų vadovas, psichologas dirba su socialinės rizikos jaunimu. Nuo 2009 m. užsiima teatrinės veiklos darbu su jaunimu. Yra tarptautinio patirtinio ugdymo ekspertų tinklo „Via Experientia“ narys ir “Mokslai laisvai” komandos partneris. Turi Verslo psichologijos magistro laipsnį.
👉Vaiva Stanionė – “Mokslai laisvai” komandos partnerė, mokymų vadovė. Nuo 2006 m. veda įvairias neformalaus ugdymo veiklas vaikams ir jaunimui, nuo 2011 m. programos „Renkuosi mokyti!" dalyvė ir alumnė. Nuo 2013 m. veda mokymus suaugusiems. 8 metus aktyviai užsiėmė alpinizmu, laipiojimu uolomis, žygiais po Lietuvą, kuriuose įgytas patirtis pritaiko mokymuose.

Paieška