Kinijos jaunimo federacija kviečia į Vidurio ir Rytu Europos šalių ir Kinijos jaunimo stovyklą

Kinijos jaunimo federacija (ACYF), skatindama „16+1“ bendrdarbiavimą, kviečia rugsėjo 15 – 22 dienomis dalyvauti pirmojoje „Tiltas ateities Kinijos ir vidurio, rytų Europos jaunimui“ stovykloje (1st Bridge for the Future China – Central and Eastern Europe Youth Campus), Pekine ir Siane. Renginys globojamas Kinijos ministro pirmininko Li Keqianq.

Stovyklos tema: Šilko kelio dvasia ir jaunimo bendradarbiams. Stovyklos metu jaunimas dalyvaus kultūrinėse veiklose bei dalinsis patirtimi.

Stovykloje dalyvaus atstovai iš  12 šalių: Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Kroatijos, Čekijos, Estijos, Vengrijos, Latvijos, Lietuvos, Makedonijos, Juodkalnijos, Lenkijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, Slovėnijos.

Stovyklos tikslas: padėti jauniems žmonėms iš Kinijos ir Centrinės bei rytų Europos stiprinti bendravimą ir Kinijos pažinimą, taip pat viešinti ir skatinti „16+1“ bendradarbiavimo ir "Belt and Road" iniciatyvos vienijimą.   

Dalyviai: Žurnalistai, redaktoriai, jaunimo atstovai, švietimo įstaigų atstovai, jaunimo organizacijų atstovai iki 35 metų. Galintys laisvai bendrauti anglų klaba.

Dalyvio anketą rasite čia. (anglų k.)

Dalyvio kelionės išlaidos iš Vilniaus į Sianą ir Kinijoje bei apgyvendinimo išlaidos bus kompensuojamos organizatorių.

Organizatoriai atrinks 2 dalyvius iš Lietuvos.  Daugiau informacijos apie renginį rasite čia . (anglų k.)

Užpildytą dalyvio anketą ir CV prašome siųsti el.paštu: [email protected] iki rugpjūčio 23 d.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el.paštu: [email protected]  

Paieška