Kviečiame į diskusiją apie azartinius lošimus

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) bendradarbiaudamas su Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos respublikos finansų ministerijos,  š. m. birželio 14 d., Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (Vivulskio g. 13, 2 korpusas, 201 kabinetas, Vilnius) , organizuoja diskusiją „Azartiniai žaidimai – laisvalaikio praleidimo būdas ar pražūtinga priklausomybė?“.

Pagrindinis diskusijos  tikslas  – diskutuoti bei šviesti su jaunimu dirbančius asmenis apie azartinius žaidimus, jų žalą bei galimas prevencines priemones siekiant sumažinti azartinių žaidimų įtaką jaunam žmogui. Tikslinė renginio grupė  – atvirųjų jaunimo centrų / erdvių darbuotojai, su jaunimu dirbantys asmenys, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų nariai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje bei diskutuoti aktualiomis, renginio tikslus atitinkančiomis, temomis. Registruotis į renginį galima iki birželio 11 d. (imtinai) paspaudus čia .

Preliminari renginio programa (aktyvi nuoroda)

Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.


Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 460 886.

Paieška