Kviečiame į mokymus - Atvirasis darbas su jaunimu, nuo ko pradėti?

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus, š. m. birželio 19-20 d., Kauno mieste, organizuoja mokymus tema – „Atvirasis darbas su jaunimu, nuo ko pradėti?"

Mokymų tikslas – pristatyti Atvirojo darbo su jaunimu principus ir metodus, diskutuoti jauno žmogaus poreikių, darbo su jaunimu formų ir būdų klausimais, aptariant jaunimo darbuotojo laikysenos aspektus. Kelti su jaunimu dirbančių asmenų kompetenciją, siekiant teikti kokybiškas darbo su jaunimu paslaugas atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse.

Prioritetas teikiamas dalyviams, dirbantiems atviruosiuose jaunimo centruose ir erdvėse iki 1 metų.

Registracija - iki š. m. birželio 6 d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.

SVARBU!

  • Kiekvienuose mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007.

 

JRD informacija

Paieška