Kvietimas į mokymus „Mobilusis darbas su jaunimu pradedantiesiems“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą su jaunimu pradedančius dirbti darbuotojus, š. m. kovo 22-23 d.  organizuoja mokymus nuotoliniu būdu. Mokymų tema: „Mobilusis darbas su jaunimu pradedantiesiems“.

Mokymų tikslas – stiprinti mobilųjį darbą pradedančių dirbti darbuotojų komandas, suteikiant reikiamas kompetencijas ir padėti praktiškai pasiruošti vykdyti veiklas.

Uždaviniai:

  • Supažindinti dalyvius su mobiliojo darbo su jaunimu tikslais, principais ir įgyvendinimo etapais.
  • Aptarti praktinius ir organizacinius mobiliojo darbo su jaunimu aspektus kaip: darbas su bendruomene, įgyvendinimo etapai, kokybės užtikrinimas ir kt.;
  • Analizuoti atvejus ir scenarijus, su kuriais gali susidurti darbuotojų komandos, pradėjusios veiklas.

Mokymuose skatiname dalyvauti po kelis atstovus iš organizacijų, kurios dirba mobilųjį darbą su jaunimu iki 1 metų arba planuoja artimiausiu metu jį pradėti.

Registracija - iki š. m. kovo 17 d. 18 val. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia. Su atrinktais dalyviais bus susisiekta kovo 19 d.


SVARBU!

 

  • Mokymuose dalyvauti atrinksime apie 25 dalyvius. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia abi mokymų dienas - 10 val., pabaiga – 15). Mokymų programa - derinama.
  • Mokymų metu NEBUS aptariamas mobiliojo darbo su jaunimu projektų administravimas, atsiskaitymo tvarkos. Šiuo tikslu bus organizuojamas atskiras susitikimas.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Mokymus ves mokymų vadovas Nerijus Miginis.

Kontaktinis asmuo – vyriausioji patarėja Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel. 8-655 88322

 

Paieška