Dalyvių atranka į Lietuvos ir Vengrijos jaunimo politikos ekspertų susitikimą „Bendruomenės jauniems žmonėms – įrankiai, metodai ir dalijimasis gerosiomis praktikomis“

Naujos kartos centras organizuoja susitikimą „Jaunų žmonių bendruomenės – įrankiai, metodai ir dalijimasis gerosiomis praktikomis“, kuris vyks Stepono Batoro Lietuvos ir Vengrijos jaunimo bendradarbiavimo fondo rėmuose. Susitikime Budapešte (Vengrija) dalyvaus Lietuvos ir Vengrijos jaunimo jaunimo politikos ekspertai.

Data: 2016 m. rugsėjo 19-25 d.

Pagrindinis susitikimo tikslas yra iš šių dviejų šalių suformuoti jaunimo politikos ekspertų grupę, kuri bendradarbiautų ir stiprintų Lietuvos ir Vengrijos jaunų žmonių draugystę tarpusavyje, dalintųsi gerosiomis praktikomis.

Renginyje kviečiami dalyvauti atstovai iš:

  • jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;
  • atvirų jaunimo centrų ir erdvių;
  • apskritųjų stalų;
  • jaunimo darbo centrų;
  • švietimo įstaigų;
  • mokinių bei studentų savivaldų.

Iš viso renginyje dalyvaus 30 dalyvių – po 15 dalyvių iš vienos šalies. Renginį finansuoja Vengrijos Naujos kartos centras. Dalyviams visos išlaidos (kelionė, apgyvendinimas, maitinimas) yra apmokamos.

Renginio metu Budapešte bus lankomos įvairios jaunimo ir dirbančios su jaunimu organizacijos, bus pristatomos abiejų šalių jaunimo politikos struktūros, vyks dalinimasis gerosiomis praktikomis, darbo metodų pristatymas. Taip pat renginio dalyviai gaus projektinę užduotį, kuri bus susijusi su jaunimo bendruomenės vystymusi. Dalyviai turės dirbti grupėse viso renginio metu ir pabaigoje pristatyti savo paruoštą projektą. Tiksli programa bus atsiųsta tik atrinktiems dalyviams.

Atrankos anketą rasite čia. Registruotis galima iki š. m. rugsėjo 5 d. (imtinai). Anketa yra pateikiama anglų kalba.

JRD informacija 

Paieška