„Rezervuota jaunimui 2016“ geriausių jaunimui skirtų projektų apdovanojimai

Kasmet įvairios jaunimo organizacijos, pavieniai jauni žmonės kreipiasi į savivaldybes, seniūnijas su savo idėjomis įgyvendinti vienokį ar kitokį jaunimui skirtą projektą, akciją ar idėją, kurios dėka miestas, miestelis ar kaimas, tampa patrauklesnis jaunam žmogui.

2014 m. startavusi akcija „Rezervuota jaunimui“ bandė „atrasti“ mėgstamiausias jaunų žmonių lankomas vietas visoje Lietuvoje, 2015 m. sveikinome jaunuolius, kurie neabejingi savo kraštui ir nuolatos teikia savo idėjas bei gerais darbais garsina savo kraštą. Tad, visai neatsitiktinai, šiais metais kviečiame išrinkti geriausius jaunimo pasiūlytus ar jaunimui skirtus projektus.

Šiais metais švenčiant jaunimo politikos dvidešimtmetį, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia Jus pasidžiaugti per 20 metų savivaldybėje įgyvendintais projektais, kuriuos iniciavo jaunimas, kurie tapo itin svarbūs jauniems žmonėms.

Kaip dalyvauti „Rezervuota jaunimui 2016“ rinkimuose:
1) Siūlyti savivaldybėje per 20 metų įgyvendintą (-us) geriausius projektą (-us) skirtus jaunimui
2) Teikti siūlymus gali tik Savivaldybės jaunimo reikalų taryba arba toje savivaldybėje veikianti jaunimo organizacija
3) Projekto iniciatoriai jauni žmonės, Savivaldybės jaunimo reikalų taryba, jaunimo organizacija
4) Pirmasis akcijos etapas truks nuo 2016 rugpjūčio 1 d. iki 2016 d. rugpjūčio 15 d

Rugpjūčio 16 d. prasidės II rinkimų etapas, kuomet iš visų pateiktų nominacijų Jūs patys balsuosite ir išrinksite vertas „Rezervuota jaunimui 2016“ vardo. (Tad nepatingėkite pateikti įdomius ir kūrybiškus projektų aprašymus)

Nuorodą teikti geriausius įgyvendintus projektus čia  .

Kilus neaiškumams: [email protected]

JRD informacija

Paieška