Konferencija „Jaunimo darbas ar darbas su jaunimu?“

Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ (VJOSAS) š. m. rugsėjo 19-ąją, drauge su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), Vilniaus miesto savivaldybe bei Visuomenės ir verslo plėtros institutu bei kitais partneriais, organizuoja išskirtinio pobūdžio konferenciją „Jaunimo darbas ar darbas su jaunimu?“.

Didžiąją dienos dalį užimančiu renginiu yra siekiama dalyviams suteikti aktualią informaciją apie Vilniaus miesto jaunuolių dabartinę padėtį užimtumo srityje ir galimus jos pakitimus. Vis dėlto, organizatoriai neapsiriboja tik informacijos sklaida – inovatyvių diskusijų bei jaunimo atstovų paruoštų pranešimu metu bus ieškomos alternatyvos ir realūs sprendimo būdai. Dar vienas konferencijos aspektas, kuris, anot pačių jaunimo atstovų, turi būti patobulintas – darbas su jaunimu atviroje, mobilioje srityje bei gatvėje. Konferencijoje, vyksiančioje „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“, yra laukiami visi susidomėję – nuo aktyvių Vilniaus miesto jaunuolių iki jaunimo atstovų iš įvairiausių Vilniaus miesto struktūrų ar NVO sektoriaus.

Šis renginys yra viena iš projekto „Regioninių jaunimo organizacijų tarybų apskritalizacija" veiklų. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Dalyviams, norintiems dalyvauti šiame renginyje – būtina išankstinė registracija adresu: bit.ly/3inT8ta

Daugiau informacijos – renginio Facebook tinklapyje

 

Paieška