Dviejų dalių mokymai „Gebėjimų stiprinimas planavimo srityje“!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, š. m. rugsėjo 13–14 d. ir rugsėjo 26 d. , Vilniuje, organizuoja dviejų dalių mokymus „Gebėjimų stiprinimas planavimo srityje“.

Mokymų tikslinė grupė -  trijų asmenų grupė, kurią sudaro:

  • jaunimo reikalų koordinatorius,
  • atvirojo jaunimo centro vadovas,
  • jaunimo darbuotojas.

Mokymų tikslas  - stiprinti atvirųjų jaunimo centrų vadovų, jaunimo darbuotojų gebėjimus veiklos planavimo ir įgyvendinimo srityse. Jaunimo reikalų koordinatorių dalyvavimas yra svarbus dėl gebėjimo padėti tokius planus ruošti / derinti (jeigu reikia) bei siekiant užtikrinti įstaigos planavimo dokumentų sąsajas su savivaldybės planavimo dokumentais.

Pirmoji mokymų dalis vyks rugsėjo 13-14 d., kurios metu bus aptariama atvirųjų jaunimo centrų situacijos analizė,  įvertinami įstaigų gebėjimai planuotis ir įgyvendinti veiklas pagal numatytą įstaigos veiklos planą. Antroji mokymų dalis vyks rugsėjo 26 d., kurios metu bus pristatomi ir aptariami dalyvių pasiekti rezultatai veiklos planavimo srityje, paruoštas veiklų planas. Veiklų planas padės išryškinti centrų problematiką, prioritetus, rezultatus, vystant atvirą darbą su jaunimu savivaldybėje, bus naudojamas, kaip priemonė, padedanti sukurti sėkmingai veikiantį jaunimo centrą, skatinanti tarpžinybinį bendradarbiavimą vietos lygmeniu.

Registracija  iki rugpjūčio 31 d. (imtinai). Registracijos forma.

Programa - derinama (veiklos vyks Vilniaus mieste).

SVARBU!

• Mokymuose dalyvauti atrinksime apie 15 dalyvių.

• Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.

• Numatoma abiejų mokymų trukmė 22 astronominės valandos.

• Registruodamasis dalyvis įsipareigoja, kad:

- dalyvaus abiejų mokymų metu - rugsėjo 13-14 d. ir rugsėjo 26 d.,

- atsakingai atliks praktines užduotis.

• Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Vyšniauskaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007.

JRD informacija

Paieška