Mokymai „Kaip mano įstaigoje įsteigti atvirą jaunimo centrą ar erdvę?"

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas teikti metodinę pagalbą naujai besisteigiantiems atviriesiems jaunimo centrams ir erdvėms, š. m. spalio  11 - 12 d. Kaune, organizuoja mokymus Kultūros centrų darbuotojams, bendruomenių nariams, jaunimo organizacijų atstovams, vaikų dienos centrų darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims dirbantiems su jaunimu, tema – „Kaip mano įstaigoje įsteigti atvirąjį jaunimo centrą ar erdvę”?

Renginio tikslas – teikti metodinę pagalbą naujai besisteigiantiems atviriesiems jaunimo centrams ir erdvėms Renginio programa derinama. Numatoma renginio trukmė - 16 akademinių valandų. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai. 

Registracijos anketą rasite čia , užpildant anketą iki spalio 3 d. (imtinai).

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.

Renginio programa derinama. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Mokymuose dalyvaus apie 25 dalyviai. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Vyšniauskaitė ([email protected]), tel. (8 5) 2 497 007

JRD informacija

Paieška