Kviečiame teikti idėjas antrojo FORUMO „Ateik. Išgirsk. Dalinkis“ programai

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos š.m. gegužės mėn. 14 d. (preliminariai) organizuoja antrąjį FORUMĄ „Ateik. Išgirsk. Dalinkis“, kuris skirtas visiems darbo su jaunimu lauke veikiantiems asmenims.

Forumo tikslas – drauge kalbėti ir dalintis apie pridėtinę darbo su jaunimu vertę, apie jauno žmogaus pasiekimą, pagalbos ir paslaugų jam suteikimą, nepriklausomai nuo to, ar jis yra aktyvus mokinių savivaldos lyderis, ar jaunuolis, gyvenantis kaimiškoje vietovėje, kurį po pamokų autobusas parveža namo ir jis neturi ką veikti, ar jaunas žmogus, ką tik sukūręs šeimą mažoje savivaldybėje. Tuo pačiu ieškoti reikalingų darbo su jaunimu įgyvendinimo sprendimų tiek nacionaliniu, tiek vietos lygmeniu.

Siekiant apimti kuo platesnį temų spektrą, skelbiame atvirą kvietimą teikti galimas pranešimų,  užsiėmimų temas ir kitas idėjas ar pasiūlymus kaip norite prisidėti prie renginio programos. Galima vieno pranešimo, užsiėmimo, diskusijos ar kt. formato trukmė iki 1,5 val.

 Registruoti savo siūlymus iki vasario 10 d. 11.59 val. galite čia: https://forms.gle/ae15jSP3ygo46LAw7

Su kiekvienu iš siūlytojų bus susisiekta asmeniškai.

Kilus klausimams skambinti tel. 8-655 88322 arba rašyti [email protected]

Paieška